Krmivá-Krmivá hyppoalergen-Krmivo mačka

img-6519

Ponúkame výberové a profesionálne krmivá značiek Clinic, a DEL+ Superpremium s ľahko stráviteľným hydrolyzovaným mäsom, toto krmivo zabezpečí  krásnu lesklú srsť, ľahkú strávitelnosť, a dokáže vyliečiť hnačky, poprípade odstráni kožné problémy pri alergii na kuracie mäso a pšeničný lepok..

Clinic, LusoDog, HI-TEC, Gepisa,  a Maximo, sú  kompletné krmivá s vysokým obsahom Jahňacieho mäsa, ryže a rybích produktov. Krmivá sa vám snažíme zadovážiť za bezkonkurenčnú cenu priamo od výrobcu priamo k vám domov a sú otestované u  spokojných chovatelov v SK,CZ, ktorým zaroveň touto cestou ďakujeme za spoluprácu , navrhy na upravu a vylepšenie receptúry aby lepšie splňali požiadavky chovateľov..

 

Jedna z vlastností, ktorá robí granule DEL+ odlišné od konkurencii, je že obsahujú kokcidiostatiká ( látky ktoré regulujú kokcidiozu, t.j.protozoarne ochorenie spôsobené rodom Eimeria ). Kokcidioza sa vyznačuje hnačkou a dyzenteriou ( črevnou úplavicou )

 

 

 

Dovoz priamo od výrobcu až k vám domov za najvýhodnejšie ceny !!!

 

Dovážame krmivá výbornej kvality priamo od výrobcu až k vám domov.

Napríklad, naše krmivo  Clinic Lamb obsahuje   37 % jahnacieho mäsa, 36% ryže, ale neobsahuje pšenicu, ani kuracinu, a výborne pôsobí proti alergiám, svrbeniu,  chrastám na koži, a napriek tomu cena tohto krmiva je úplne prijateľná pre každého odberatela. Krmivá sú určené pre HYPOALERGÉNNU výživu, pre alergické psy, pre psy s tráviacimi problémami lebo osahujú probiotiká, Omega 3, Omega 6 nenasýtené mastné kyseliny, Chondroitín na kĺby, a  zároveň sú použiteľné aj pre bežné kŕmenie psov, či už domácich, alebo pracovných- vo výkone.

 

Pre výbornú stráviteľnosť tohto krmiva sa u psov neprejavujú hnačky, trus je tmavý, suchý a malý.  Kvalita krmív je overená, či už u poľovníckych združení, alebo u profesionálov služobnej kynologie v celej Europe

Základnou surovinou pri výrobe týchto krmív je mäso.

 

Doporučujeme  predovšetkým Clinic, a  DEL+superpremium !!! za bezkonkurenčnú cenu v danej triedeLUSO DOG- Energy , HI-TEC Energy a MAXIMO Jahňa 30 % bez pšeničného lepku, ktorého základnou surovinou je jahňacie mäso, ryža a rybí tuk, a GEPISU ENERGY Professional.

 

Toto krmivo doporučujeme nielen psom s citlivým zažívaním, proti problémom

s vyrážkami, alergiami a ďalším poruchám kože a srsti, ale hlavne ako ľahko stráviteľné, kvalitné, výživné kŕmenie pre každého psa  vzhľadom nato, že Jahňacie mäso môže byť celoživotná dietná strava, je pre psov to najlepšie.

.

Vyvážená a kompletná strava - základ pre zdravie vášho psa.

del-dog

Aby bola strava vášho psa kompletná, musí obsahovať všetky potrebné živiny:
 
Bielkoviny - pre vývoj a udržiavanie správnych funkcií svalov a dodanie potrebnej energie
 
Tuky - dodávajú telu psa potrebnú energiu a sú dôležité pre jeho zdravú kožu a srsť
 
Sacharidy - zdroj energie pre psa
 
Minerálne látky - napr. vápnik a fosfor pre zdravé kosti a zuby
 
Vitamíny - vitamín A pre dobrý zrak, vitamíny E a C pre obranyschopnosť organizmu.

Dobré rady pre nových majiteľov šteňaťa

img_2163-28129

- keď si psa beriete od chovateľa, vyžiadajte si trochu potravy, ktorou ho kŕmil doteraz
- šteňatá majú citlivé zažívacie ústrojenstvo a na prudkú zmenu jedálnička môžu reagovať búrlivo (hnačky, zvracanie)
- dodržujte pravidelný čas kŕmenia
- misku psovi nechajte asi 20 minút, zvyšky potom odstráňte
- šteňa, ktoré má stály prístup k potrave, sa môže prejedať alebo sa stane prieberčivým
- šteňa nikdy neprekrmujte - hlavne veľké  a obrie plemená -  pravidelne kontrolujte jeho hmotnosť
- pokiaľ kŕmite granulami šteňa mladšie ako 3 mesiace, namočte krmivo         na niekoľko minút do teplej vody - granule majú len zmäknúť, nie sa rozpadnúť na kašu
- po kŕmení nechajte šteňa v pokoji odpočívať - žiadne vychádzky či hry.         Až máte viac šteniatok doprajte im dostatok priestoru a zamedzte aby sa         o potravu bili a nejedli hltavo lebo spolu s jedlom hlcú aj veľké množstvo vzduchu co môže spôsobiť hnačky.

* Šteniatka sú veľmi citlivé na zmenu jedálneho lístka. Ak chcete psíka kŕmiť inou potravou než doteraz, urobte to postupne. Do pôvodnej stravy pridajte trochu nového krmiva a v priebehu 5 - 7 dní zvyšujte jeho podiel v kŕmnej dávke až na 100 %.

* Šteniatko má malý žalúdok. preto kŕmnu dávku rozdeľte na niekoľko porcií. Do 3. mesiaca dávajte psíkovi 4 jedlá denne, od 3. do 6. mesiaca 3 jedlá denne. Od pol roka stačí už kŕmiť dvakrát za deň.

          

 

Rýchly kontakt - vaša objednávka

Meno a priezvisko. Mesto (Miesto dodania tovaru) *:
Telefón *:
Mám záujem o krmivo *:
Aký je výsledok  + *